Schüco Kapı ADS SimplySmart – ısı yalıtımlı sistem

Karakteristik Özellikler

Yeni alüminyum kapı platformu, geleceğin zorluklarına karşı yenilikçi sistem çözümleri sunar

Schüco, yenilikçi kapı sistemi ile alüminyum kapılarda yeni bir sektör standardı belirledi. Schüco ADS SimplySmart, konutlardaki tasarım odaklı mimari çözümler ile ticari projelere özel talepleri genel amaçlı bir sistem platformunda birleştirdi. Böylece bu kapı serilerinde, örneğin HD (Heavy Duty) ve HD olmayan kapılar arasında artık hiçbir fark görülmez.

En önemli sistem yenilikleri, Schüco ADS SimplySmart'ın yeni profil yapısını baz alır: Büyük kanat ölçüleri gibi değişikliklere izin veren geliştirilmiş yapı özellikleri, maksimize edilmiş su geçirimsizlik ve yalıtım özellikleri sayesinde, mükemmel enerji verimi de sağlar. İlave yalıtım alanları, sürekli bir orta fitil prensibi ve cam yalıtım bandı, hava ve su geçirimsizlik, rüzgar yükü ve Uf değerleri alanlarında mükemmel sistem özellikleri sağlar. Bu sırada 5 odacıklı profil sistemi, tüm montaj derinliklerini kapsayan yüksek özdeş parça kullanımı sayesinde, özellikle uygulamacılar iç ön plana çıkar. Örneğin iç ve dış kabukta: Burada özdeş profil yapısı aynı köşe bağlantılarının ve contaların kullanımını mümkün kılar.

Montaj derinliği yapısının karmaşıklığını azaltmak için Schüco ADS SimplySmart sistem platformunun serileri, seçilen baz montaj derinliklerinde temin edilebilir ve bununla birlikte yüksek ölçüde esneklik sunar. Mevcut tüm mekanizma ve aksesuar bileşenleri yeni sistemde kullanılabilir.

Schüco ADS SimplySmart, hemen hemen sınırsız kullanım ve tasarım olanakları ile tasarım konusunda da etkileyicidir: Yeni alüminyum kapı serileri görsel olarak uyumlu bir şekilde tüm Schüco cephe ve pencere sistemleri ile kombine edilebilir.

Profilin orta odacığı, bir mekanizma ve kablo kanalının entegrasyonu ile, mekanizmaların, sistem bileşenlerinin ve aksesuarların kolay ve hızlı montajı söz konusu olunca ve otomatik kapı sistemlerinin uygulamasında, örneğin DCS, imalatta ekonomik avantajlar sunar.​ Ön montajlı conta köşeleri ve sürekli eşik, imalat avantajlarını tamamlar. Başka bir sistem yeniliği, yalıtım çıtası ve alüminyum arasında bimetalik etkiyi en aza indiren, patent kaydı yapılmış hibrit bağlantıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

TE56 ISI YALITIMLI

TE56 ISI YALITIMLI

AWS65 ISI YALITIMLI

AWS65 ISI YALITIMLI

C55 ISI YALITIMSIZ

C55 ISI YALITIMSIZ

AS50 ISI YALTIMSIZ

AS50 ISI YALTIMSIZ

AS42 ISI YALITIMSIZ

AS42 ISI YALITIMSIZ

TH62 ISI YALITIMLI

TH62 ISI YALITIMLI

TE55 ISI YALITIMLI

TE55 ISI YALITIMLI

TE62 ISI YALITIMLI

TE62 ISI YALITIMLI